Alusta sukeldumisega Tartus – järgmine kursus 15.06 kell 10

Alusta sukeldumisega Tartus – järgmine kursus 15.06 kell 10

64 64 people viewed this event.

Sukeldumise algkursus (PADI/IANTD OPEN WATER DIVER).

Sukeldumine on põnev sportlik harrastus, mis ei nõua suurt füüsilist pingutust ega erilist osavust, küll aga lõõgastab, maandab pingeid ja pakub uskumatuid seikusi. Instruktori juhendamisel saad selgeks sukeldumise algtõed. Alustad basseinisukeldumistest ja teoreetiliste teadmiste omandamisest. Kursus lõpeb avaveesukeldumistega. OWD koolitusel on varustus koolitaja poolt ja kursuse hinna sees.

Sukeldumise algkursus koosneb kolmest moodulist:

Teooria – teooriaosas saad selgeks sukeldumise põhitõed. Nagu näiteks: rõhu mõju sinu kehale, kuidas valida varustust, kuidas sukeldumisi planeerida jne. Teooriamoodulid koosnevad iseseisvast tööst, video vaatamisest, küsimuste esitamisest ja neile vastuste leidmisest.

Basseinisukeldumised – sukeldumine – see on ju põhjus, miks kursusele tuldud sai. Basseini rahulikus ja turvalises keskkonnas õpid selgeks hädavajalikud oskused. Alustades varustusega tegelemisest kuni ujuvuse juhtimise ja eriolukordade lahendamiseni. Ja lõbus on see ka. Basseinisukeldumisi on viis ja me teeme neid kahe päeva jooksul.

Avaveesukeldumised – basseinisukeldumiste jätkuks teed neli sukeldumist avavees: meres, järves või karjääris. Koos oma instruktori ja uute sõpradega rakendad kõiki kursusel omandatud teadmisi ja oskusi. Avaveesukeldumisi võid teha nii oma kodulähedases veekogus kui mõnes kaugemas ja eksootilisemas punktis. Talvisel perioodil on sul võimalus oma kursus lõpetada puhkusereisil olles!

Kursus toimub Tartus, aadressil Õnne 43 nädalavahetusel.
Järgmine grupp alustab laupäeval 15.06.2024 kell 10:00.

PADI OWD täiskursus koos avaveemoodulitega – 400.- EUR

Teooria- ja basseinimoodulid – 200.- EUR

Kui tuled kursusele koos nelja sõbraga, saad ise kursuse tasuta või kõigile viiele 20 protsenti soodsamalt. Avasta uus maailm!

Registreerimine info@sukeldumisklubi.ee või telefonil 53000008

Kalender

   

  Millal toimub?

  15-06-2024 @ 10:00 to
  30-06-2024 @ 15:00
   

  Registreerimine avatud kuni

  29-06-2024
   

  Kus toimub?

   

  Ürituse liik

  Jaga üritust sõpradega