Sukeldumisvarustuse rent

Inimene ei suuda sarnaselt kaladele vee all hingata, selleks vajame vastavat lisavarustust.Tänapäevane sukeldumisvarustus on lihtne ja töökindel ning kõik varustusega seonduv saab selgeks juba baaskoolitusel. Varustust tehakse vastavalt kõikidele mõõtudele ja vajadustele – nii lastele, kui erivajadustega inimestele.

 

Varustuse soetamisel soovitame nõu küsida oma instruktorilt või konsulteerida meie kaupluse müüjatega, kes kõik on oma ala professionaalid ning alati valmis sind otsuste tegemisel toetama.

 

Vaata lisa ka meie internetipoest www.divedepo.com

.

Sukeldumisklubi Maremark renditav sukeldumisvarustus on klubi omand. Omalt poolt uuendame oma rendivarustust pidevalt. Meie renditavad balloonid läbivad survetesti ja puhtuse kontrolli nii reeglite järgi kehtestatud ajal , kui ka pisteliselt. Meie kompressor on alati õigeaegselt hooldatud.

Renditud varustuse müümine, edasilaenutamine, -rentimine, kasutada andmine ja igasugune vahetamine on keelatud. Palume kasutada rendivarustust heaperemehelikult, nii nagu see oleks Teie enda oma, siis on nii Teil kui järgmisel kliendil võtta kasutusse puhas , terve ja hästi töötav varustus.

Rendivarustuse hinnakiri

Jrk.nr.NIMETUSHIND €
1Ballooni rent õhuga10,00
2Reduktor8,00
3Vest8,00
4Mask / Snorkel4,00
5Lestad5,00
6Pikk ülikond8,00
7Lühike ülikond5,00
8Raskusvöö/raskused5,00
9Raskused3,00
10Saapad5,00
11Kindad5,00
12Kompuuter10,00
13Kompass5,00
14Lamp5,00-10,00
15Kuiv ülikond (koos alusega)35,00
16Duublid16,00
17Duublite komplekt regudega24,00
18Stage balloon (komplekt)10,00
19Tiib plaadiga12,00
20
Ballooni laadimine 10.00
21Ballooni laadimine 10 tk80,00
22Nitrox´i laadimine klubi liikmele/mitteliikmele12,00
23Varustuse rent 24 h30,00
24Varustuse komplekt 24 h koos kompuutriga
40,00
25Varustuse komplekt koos kompuutriga nädalavahetus, 2 ballooni
60,00
26Varustuse komplekt koos kompuutriga 1 nädal MM reisil
70,00
27Varustuse komplekt koos kompuutriga 1 nädal100,00
28Varustuse pesemine
15,00
 • Klient on (kui mistahes osa varustusest on mõeldud akvalangisukeldumiseks) sertifitseeritud sukelduja ja/või osaleb akvalangisukeldumise kursusel/programmis kvalifitseeritud instruktori järelvalve all.
 • Kättesaadud varustus on töökorras ja on kontrollitud  õhu hulka ja kvaliteeti renditud ballooni(de)s.
 • Renditav varustus on Maremark-i omand. Renditud varustuse müümine, edasilaenutamine, -rentimine, kasutada andmine ja igasugune vahetamine on keelatud. Klient kohustub hoolitsema renditud varustuse hea seisukorra säilimise eest  ja vastutab selle eest, et renditud varustus  ei saa kahjustusi ega lähe kaduma.
 • Keelatud on eemaldada ja/või vahetada komplekti kuuluvat varustust. Klient on kohustatud hüvitama Maremark-ile renditud varustuse rikkumise või kadumise korral  allpool toodud korras.
 • Renditud varustuse varastamisel või kaotamisel peab klient teatama koheselt nii politseile kui varustuse väljarentinud ettevõttele. Renditud varustuse varguse või kadumise korral kantakse võimalik kindlustushüvitis üle varustuse väljarentinud ettevõttele.
 • Rendivarustus tuleb tagastada lepingus märgitud ajaks või pikendatud tähtajaks. Kui renditud varustus ei ole tähtajaks tagastatud nõutakse kliendilt sisse hüvitis hilinetud päevade (päeva osa arvestatakse täispäevana) laenutasu suuruses summas, koos muu võimaliku kahjutasuga, kuid mitte enam kui 10 päeva eest,. 10 päeva möödumisel nõutakse kahjutasu nagu hävinenud varustuse eest. Kui klient soovib rendilepingut pikendada, tuleb tal see kooskõlastada Maremark-iga enne renditähtaja möödumist.
 • Maremark-il on õigus katkestada rendileping koheselt kui selgub et: klient on andnud valeandmed rendilepingusse kandmiseks, klient ei maksa renditasu õigeaegselt, ei hoolitse renditud varustuse säilimise eest, kasutab rendi varustust lepingutingimusi eirates või rikub muul moel käesolevat lepingut. Lepingu katkestamise korral on klient kohustatud renditud varustuse koheselt tagastama.
 • Maremark-il on õigus nõuda kliendilt kulude ja kahju hüvitamist tema süül tekkinud kahju eest.. Kui renditud varustus on hävinenud või seda ei saa muul põhjusel tagastada, on klient kohustatud hüvitama varustuse hinna vastavalt Maremark-i hinnakirjale. Maremark-il on õigus kahjutasud ja hüvitised pidada kinni kliendi makstud tagatisest.

.

Tekkis küsimus?

Küsimuste korral võite meiega julgelt ühendust võtta.

Oma küsimus saada meile aadressil info@sukeldumisklubi.ee või info@sukeldumisklubi.ee.

Tagasiside vorm

  Tekkis küsimus?

  Küsimuste korral võite meiega julgelt ühendust võtta.

  Kontaktivõimalused