Korduma Kippuvad Küsimused sukeldumise kohta

Selleks, et seda teada saada tuleks sooritada proovisukeldumine. Esimene asi mis võib tunduda keerulisena on kõrvade tasakaalustamine. Sukeldumine – see pole VÕITLUS kõrvavaluga. Kõvem sukelduja pole see, kes suudab rohkem valu kannatada.Tegelikult sukeldudes ei tohi valu üldse tunda. Esiteks, sukeldumine on ja peab olema lõbus ja teiseks  on valu  tekkimine  ohtlik. Sukeldumiskursusel õpetetakse sulle kindlasti kuidas kõrvades rõhku tasakaalustada nii, et valus poleks.

Jah, mitmetele maskitüüpidele on võimalik tellida optilisi klaase. Telli endale koos maskiga kohe optilised klaasid või vali mask nende tüüpide hulgast, millele saad tulevikus eraldi optilised klaasid tellida.

Tore, et tunned huvi töö vastu sukeldumisinstruktorina. Või isegi kui sa ei tunne huvi töö vastu siis vähemalt õppimise. Sukeldumisinstruktoriks saamiseks polegi tegelikult vaja rohkem teha kui alustada algusest: PADI Open Water Diver või mõne teise sukeldumisorganisatsiooni algkursus – see on algajate kursus, millest kõik pihta hakkab. Edasi Advanced Open Water Diver, siis Rescue Diver. See on ka peaaegu kõrgeim tase sukeldujatele, kes tahavad selle asja omale hobiks jätta. Tegelikult on kõrgeim tase PADI Master Scuba Diver. See on aunimetus, mille saad kui oled läbinud OWD, AOWD, esmaabi-, Rescue kursused ja viis sukeldumise erialakursust. Rescue Diver saab asuda Divemasteri kursusele. Divemaster – see on sukeldumisgiid, rühmajuht, instruktori abiline koolitustel ja sukeldujate abimees nende sukeldumiselus. Divemasterist edasi tulebki Instructor Development Course (IDC). IDC koosneb tegelikult neljast faasist: iseseisvast õppimisest, Assistant Instructori ja Open Water Scuba Instructori kursusest ja Instuktori Eksamist. Neid osasid võib tehe eraldi või koos. Harilikult tehakse pigem koos.

Tekkis küsimus

Küsimuste korral võite meiega julgelt ühendust võtta.

Oma küsimus saada meile aadressil info@sukeldumisklubi.ee või info@sukeldumisklubi.ee.

Tekkis küsimus?

Küsimuste korral võite meiega julgelt ühendust võtta.

Kontaktivõimalused