Alustad ikka algusest
PADI Open Water Diver või NDL Diver kursus on ABC sukeldujaks saamisel. Instruktori juhendamisel saad selgeks sukeldumise algtõed. Alustad basseinisukeldumistest ja teoreetiliste teadmiste omandamisest. Kursus lõpeb avaveesukeldumistega. Algkoolitusel on varustus koolitaja poolt ja kursuse hinna sees
Algkursusele asumiseks pead olema vähemalt 10 aastane, terve ja tundma ennast vees mugavalt. Sinu tervisliku valmisoleku sukeldumiseks selgitame välja lühikese ankeedi abil. Füüsiline puue pole ilmtingimata takistus sukeldujaks saamisel. Kõik kes täidavad kursuse sooritusnõuded saavad ka litsentseeritud. Küsi kahtluse korral kindlasti oma instruktorilt nõu ja juhatust.
Kõlab huvitavalt?
Avaveesukelduja eluaegse sukeldumissertifikaadi omanikuks on võimalik saada vaid paari nädalaga.
PADI Open Water Diver kursus on ABC sukeldujaks saamisel. Instruktori juhendamisel saad selgeks sukeldumise algtõed. Alustad basseinisukeldumistest ja teoreetiliste teadmiste omandamisest. Kursus lõpeb avaveesukeldumistega. OWD koolitusel on varustus koolitaja poolt ja kursuse hinna sees.
Sukeldumise õppimine ei ole keeruline aga nagu iga hea asi, nõuab veidi aega ja tööd. PADI OWD kursus koosneb kolmest osast: basseinisukeldumised, teooria ja avaveesukeldumised. Kursuse plaan on paindlik ja põhineb sinu sooritusel. Koos instruktoriga võid kogu programmi sooritada mõne päeva kuni mõne nädala jooksul.
Teooria – teooriaosas saad selgeks sukeldumise põhitõed. Nagu näiteks: rõhu mõju sinu kehale, kuidas valida varustust, kuidas sukeldumisi planeerida jne. Teooriamoodulid koosnevad iseseisvast tööst, video vaatamisest, küsimuste esitamisest ja neile vastuste leidmisest.
Basseinisukeldumised – sukeldumine – see on ju põhjus, miks kursusele tuldud sai. Basseini rahulikus ja turvalises keskkonnas õpid selgeks hädavajalikud oskused. Alustades varustusega tegelemisest kuni ujuvuse juhtimise ja eriolukordade lahendamiseni. Ja lõbus on see ka. Basseinisukeldumisi on viis ja me teeme naid kahe päeva jooksul.
Avaveesukeldumised – basseinisukeldumiste jätkuks teed neli sukeldumist avavees: meres, järves või karjääris. Koos oma instruktori ja uute sõpradega rakendad kõiki kursusel omandatud teadmisi ja oskusi. Avaveesukeldumisi võid teha nii oma kodulähedases veekogus kui mõnes kaugemas ja eksootilisemas punktis. Talvisel perioodil on sul võimalus oma kursus lõpetada puhkusereisil olles!
OWD Kursusele asumiseks pead olema vähemalt 10 aastane, terve ja tundma ennast vees mugavalt. Sinu tervisliku valmisoleku sukeldumiseks selgitame välja lühikese ankeedi abil. Füüsiline puue pole ilmtingimata takistus sukeldujaks saamisel. Kõik kes täidavad kursuse sooritusnõuded saavad ka litsentseeritud. Küsi kahtluse korral kindlasti oma instruktorilt nõu ja juhatust.
PADI OWD kursus ei ole sinu sukeldujakarjääri tipp. Kui sukeldumine sulle huvi pakub ja tahad ennast edasi arendada, õpi juurde ja omanda kogemusi edasijõudnute kursusel PADI Advanced Open Water Diver.
NDL DIVER kursus on ABC sukeldujaks saamisel. Instruktori juhendamisel saad selgeks sukeldumise algtõed. Alustad basseinisukeldumistest ja teoreetiliste teadmiste omandamisest. Kursus lõpeb avaveesukeldumistega. NDL koolitusel on varustus koolitaja poolt ja kursuse hinna sees. Kursuse läbimisel on maksimaalseks lubatud sukeldumise sügavuseks 18m.
Sukeldumise õppimine ei ole keeruline aga nagu iga hea asi, nõuab veidi aega ja tööd. NDL Diver kursus koosneb kolmest osast: basseinisukeldumised, teooria ja avaveesukeldumised. Kursuse plaan on paindlik ja põhineb sinu sooritusel. Koos instruktoriga võid kogu programmi sooritada mõne päeva kuni mõne nädala jooksul.
Teooria – teooriaosas saad selgeks sukeldumise põhitõed. Nagu näiteks: rõhu mõju sinu kehale, kuidas valida varustust, kuidas sukeldumisi planeerida jne. Teooriamoodulid koosnevad iseseisvast tööst, video vaatamisest, küsimuste esitamisest ja neile vastuste leidmisest.
Basseinisukeldumised – sukeldumine – see on ju põhjus, miks kursusele tuldud sai. Basseini rahulikus ja turvalises keskkonnas õpid selgeks hädavajalikud oskused. Alustades varustusega tegelemisest kuni ujuvuse juhtimise ja eriolukordade lahendamiseni. Ja lõbus on see ka. Basseinimooduleid on viis ja me teeme neid kahe päeva jooksul.
Avaveesukeldumised – basseinisukeldumiste jätkuks läbid sa neli avavee tundi: meres, järves või karjääris. Koos oma instruktori ja uute sõpradega rakendad kõiki kursusel omandatud teadmisi ja oskusi. Avaveesukeldumisi võid teha nii oma kodulähedases veekogus kui mõnes kaugemas ja eksootilisemas punktis. Talvisel perioodil on sul võimalus oma kursus lõpetada puhkusereisil olles!
Diver kursusele asumiseks pead olema vähemalt 10 aastane, terve ja tundma ennast vees mugavalt. Sinu tervisliku valmisoleku sukeldumiseks selgitame välja lühikese ankeedi abil. Füüsiline puue pole ilmtingimata takistus sukeldujaks saamisel. Kõik kes täidavad kursuse sooritusnõuded saavad ka litsentseeritud. Küsi kahtluse korral kindlasti oma instruktorilt nõu ja juhatust.
NDL Diver kursus ei ole sinu sukeldujakarjääri tipp. Kui sukeldumine sulle huvi pakub ja tahad ennast edasi arendada, õpi juurde ja omanda kogemusi edasijõudnute kursusel NDL Universal Diver.
Algavad koolitused
[eventslist type=”cardExpand” width=”900″ categories=”3″ events=”upcoming”]
Tekkis küsimus
Küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust.
Oma küsimus saada meile aadressil:
Sukeldumishuvilised Tartust ja Lõuna Eestist info@sukeldumisklubi.ee Sukeldumishuvilised Tallinnast ja Põhja Eestist info@sukeldumisklubi.ee.